Ürünlerimiz

koli
Koli

Üretimimizin çoğunluğunu oluşturan ürün tipidir. Taşınacak malzemelerin özelliklerine ve müşterimizin isteklerine göre; tek dalga, dopel, tripleks olarak, yapıştırmalı veya dikişli, baskılı veya baskısız gibi çeşitli seçimlerle müşterimizin rekabet gücünü arttırmaya yönelik doğru ürün kullanımı sağlamak amacıyla sipariş öncesi numune çalışmaları yapılıp, siparişler işleme alınmaktadır. İhracat kolilerinden, askılıklı tekstil kolilerine kadar geniş kullanım alanları mevcuttur.

kesimli kutu
Kesimli Kutu

Taşınacak malzemelerin özelliklerine göre müşterilerimizin istekleri doğrultusunda özel tasarım hazırlanıp, müşterilerimizin onayına sunulmaktadır. Kalıp ile imal edildiği için, esnek tasarım imkânı sunmakla beraber doğru tasarım ile paketleme kolaylığı sağlamaktadır. Arşiv kutusundan, pizza/pide kutusuna kadar geniş bir yelpazede üretilebilmektedir.

ağır yük kolisi
Çevre Takviye / Ağır Yük Kolisi

Genellikle ağır sanayi tipi malzemelerin taşınması veya muhafazası amacıyla tercih edilmektedir. Özellikle ihracata yönelik ürünler olup, deniz aşırı sevkiyatlarda nem ve çeşitli olumsuz aktarma şartları sebebiyle müşterilerimiz tarafından tercih edilmektedir. Ayrıca tahta sandıklar yerine kullanılıp maliyetlerde tasarruf sağlanabilmektedir.

teleskopik kutu
Teleskopik Kutu / Tava

Genel anlamda birbirine geçmeli, çift parçalı ürünlerden oluşmaktadır. Mukavemet gerektiren malzemelerin sevkiyatlarında hem görsellik hem de işlevsellik sağlamaktadır. Mobilya sektöründen, yaş meyve/sebze sektörüne kadar geniş kullanım alanı bulunmaktadır. Özellikle ihracat yapan müşterilerimiz tarafından nem geçirgenliği az olan kağıt tipleri ile yaptığımız üretimlerde kusursuz sevkiyat sağlanabilmektedir.

ara karton
Ara Karton / Seperatör

Malzemenin palet veya birbirleriyle temasını kesmek, hasar görmesini engellemek, ekstra mukavemet sağlamak amacıyla tamamlayıcı pratik çözüm olarak sunduğumuz ürünlerdir. İhtiyaç doğrultusunda, özel ebatlarda ve şekillerde üretim sağlanabilmektedir.

köşebent
Karton Köşebent / Masura

Karton köşebent, malzemelerin köşelerden gelebilecek darbelere karşı korunmasını sağlamak, dağılmasını engellemek ve çemberlenme aşamasında zarar görmesinin önüne geçmek amacıyla kullanılmaktadır. Masuralar, gerek streç, poşet, folyo gibi malzemelerin sarılmasında gerekse yüksek mukavemet gerektiren sevkiyat ve muhafaza ihtiyaçları için kullanılabilmektedir.